Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Doda jak Szczepkowska

Dodano: 16/12/2013 - Numer 690 - 16.12.2013
Piotr Lisiewicz „4 czerwca skończył się w Polsce tuskizm” – ogłosi w 2014 r. Doda Elektroda. Będzie to skutek obrad nowego okrągłego stołu, który zaproponował Tusk. Role rozpisano: Komorowski ma być Jaruzelskim, Sienkiewicz – Kiszczakiem, Graś – Urbanem. Ekstremy do obrad się nie dopuści, ale opozycję rozsądną, z Gowinem i Ziemkiewiczem – jak najbardziej. Zawrą oni kompromis: 65 proc. głosów liczonych będzie na ruskich serwerach, a 35 – na polskich. Premierem – wbrew twardogłowym Palikota – zostanie Gowin, uczeń Mazowieckiego ze Znaku, pobłogosławiony przez episkopat. Ogłosi on „grubą kreskę” w sprawie Smoleńska. Potępione zostaną za to wypaczenia epoki schetynowskiej. Ekstrema pokrzyczy, że taki scenariusz wymyślony został w Moskwie, co wyśmieją wszyscy ludzie dobrej woli. Zostanie
     

66%
pozostało do przeczytania: 34%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze