Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Informacje sportowe

Dodano: 17/01/2014 - Numer 714 - 17.01.2014
TENIS \ RADWAŃSKA GRA NADAL, PRZYSIĘŻNY ODPADŁ Łatwa wygrana w piekle Rozstawiona z numerem piątym Agnieszka Radwańska pokonała Białorusinkę Olgę Goworcową 6:0, 7:5 i awansowała do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open. Podczas turnieju więcej niż o grze zawodników mówi się o pogodzie. Temperatury dochodzą do 44 stopni Celsjusza. Przed spotkaniem w Mel­bourne Polka grała z Goworcową cztery razy, trzykrotnie schodząc z kortu jako zwyciężczyni. Radwańska rozpoczęła czwartkowe spotkanie identycznie jak mecz otwarcia z reprezentantką Kazachstanu Julią Putincewą. Całkowicie zdominowana Białorusinka nie potrafiła się przeciwstawić rywalce. Polka grała z dużym spokojem, zmuszała przeciwniczkę do ciągłego biegania i w decydującym momencie często posyłała piłkę na 
     

10%
pozostało do przeczytania: 90%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze