Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Informacje sportowe

Dodano: 24/02/2014 - Numer 746 - 24.02.2014
SOCZI \ AŻ TRZY MEDALE ZDOBYLI NASI ŁYŻWIARZE SZYBCY W ZAKOŃCZONYCH WCZORAJ IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH Polska panczenami stoi Nie skoki narciarskie, nie biegi, tylko łyżwiarze szybcy zdobyli dla Polski najwięcej medali podczas olimpiady w Soczi. W sobotę nasi panczeniści dorzucili dwa medale w drużynie! Niespodziewanie to Zbigniew Bródka po Kamilu Stochu jest największym bohaterem naszej kadry. Krzysztof Oliwa Wyczyn Bródki sprzed tygodnia, kiedy to we wspaniałym stylu wywalczył złoty medal na 1500 m pamiętamy wszyscy. Teraz najlepszy polski strażak poprowadził kolegów do podium w rywalizacji drużynowej. W pojedynku o trzecie miejsce biało-czerwoni, w składzie Bródka, Konrad Niedźwiedzki i Jan Szymański, wygrali z mistrzami olimpijskimi z Vancouver Kanadyjczykami. Polacy uzyskali czas 3.41,
     

18%
pozostało do przeczytania: 82%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze