Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Do Budapesztu z „Gazetą Polską”

Dodano: 08/03/2014 - Numer 757 - 08.03.2014
PRZYJAŹN POLSKO-WĘGIERSKA \ Tegoroczny wyjazd do Budapesztu planowany na 14 marca spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem czytelników „Gazety Polskiej”. Jest jeszcze okazja, by do nich dołączyć. Ostatnie dwa wielkie wyjazdy na Węgry zorganizowane przez kluby „Gazety Polskiej” w 2012 r. i ponownie w 2013 r. na zawsze pozostaną w sercach i pamięci tych tysięcy uczestników, którzy podążyli do Budapesztu, aby zademonstrować przyjaźń i poparcie dla Węgrów i polityki premiera Viktora Orbána. W tym roku będziemy po raz trzeci razem z braćmi Węgrami uczestniczyli w uroczystościach Święta Narodowego na Węgrzech. Należy przypomnieć, że 15 marca 1848 r. rozpoczęła się na Węgrzech rewolucja, która miała doprowadzić do wyzwolenia kraju spod panowania austriackiego. Rewolucję węgierską lat 1848 –1849
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze