Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wyludniony kraj

Dodano: 31/03/2014 - Numer 776 - 31.03.2014
Walka z narodem i wynarodawianie Polski idzie pełną parą. To nie jest nieudolność rządu, ale efekt złodziejskiej polityki grabienia państwa i obywateli. W ubiegłym roku z Polski wyjechało ok. 500 tys. ludzi. Dla porównania – podczas wojny w Afganistanie od 1978 r. emigrowało stamtąd 100–140 tys. osób rocznie... Wychodzi na to, że Leonid Breżniew, Czernienko, Andropow i Gorbaczow to przy Donaldzie przedszkolaki. Kraj wyludnia się, ludność pauperyzuje, a jednocześnie powstają gigantyczne fortuny zwykłych lumpów i złodziei, którzy żądają, by nominować ich do miana elit. Uśmiałem się, bo gdzieś w TV podali, że jesteśmy na drugim miejscu w UE pod względem wzrostu PKB. Takie bzdurne dane można publikować jedynie w dwóch celach: propagandowym lub w celu rujnowania budżetu i płacenia wyższej
     

92%
pozostało do przeczytania: 8%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze