Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Informacje sportowe

Dodano: 31/03/2014 - Numer 776 - 31.03.2014
Orlen Wisła odpadła LIGA MISTRZÓW \ Nie udało się piłkarzom ręcznym Orlen Wisły Płock obronić jednobramkowej przewagi z pierwszego meczu. W rewanżowym spotkaniu 1/8 finału wicemistrzowie Polski przegrali na wyjeździe z węgierskim MKB Veszprem 26:31. Kończymy nasz udział w Lidze Mistrzów z godnością. Nasi zawodnicy pokazali, że potrafią walczyć. Nie musimy się wstydzić tej porażki. Jednego, czego nam zabrakło, to skuteczności. Nie potrafiliśmy także poradzić sobie z będącym w znakomitej dyspozycji Mirko Aliloviciem. Gdyby nie jego wysoka forma, to mogliśmy być blisko sprawienia niespodzianki. Był to bardzo dobry mecz, rozgrywany we wspaniałej atmosferze, a zawodnicy stworzyli przepiękne widowisko – mówi prezes klubu Robert Raczkowski. Początek spotkania był bardzo nerwowy, ale w bramce
     

13%
pozostało do przeczytania: 87%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze