Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Przesłuchać Dominę i Mońkę!

Dodano: 31/03/2014 - Numer 776 - 31.03.2014
fot. Filip Błażejowski / Gazeta Polska
fot. Filip Błażejowski / Gazeta Polska
Pogrzeb żołnierzy Wojska Polskiego i działaczy politycznych zamordowanych przez komunę, a teraz ekshumowanych i identyfikowanych w kwaterze „Ł” (na Łączce) cmentarza na Powązkach Wojskowych w Warszawie 27 września – w 75. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego – będzie miał wyjątkowy, nie tylko państwowy, charakter. Kancelaria Prezydenta RP zaakceptowała pomysł Fundacji „Łączka”, aby centralne uroczystości zorganizowano na pl. Piłsudskiego w Warszawie, razem z mszą św., a następnie – o co też się biliśmy – pożegnamy naszych bohaterów w wielkim kondukcie żałobnym idącym przez całe miasto na Powązki. Bronisław Komorowski, jako zwierzchnik polskich Sił Zbrojnych, dla chowanych żołnierzy Rzeczypospolitej zaproponował ceremoniał wojskowy. Nikt nie zostanie w ziemi Kolejny sukces
     

10%
pozostało do przeczytania: 90%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze