Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Upomnijmy się o dowody

Dodano: 02/04/2014 - Numer 778 - 02.04.2014
fot.Krzysztof Lach / Gazeta Polska
fot.Krzysztof Lach / Gazeta Polska
SMOLEŃSK \ Już 9 kwietnia przed Ambasadą Rosji w Warszawie będziemy się domagali zwrotu kluczowych dowodów koniecznych do wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Początek protestu o godz. 19. Tegoroczny protest organizują Młodzieżowy Klub „Gazety Polskiej” i Klub „Gazety Polskiej” z Pruszkowa. O godz. 19 przed ambasadą rosyjską przy ul. Belwederskiej 49 będziemy się domagali zwrotu polskiej własności, jaką są wrak Tu-154M i czarne skrzynki. – Mijają cztery lata od katastrofy smoleńskiej, a my ciągle nie znamy prawdy. Chcemy się upomnieć o kluczowe dowody, bez których jej nie poznamy, a które ciągle są w rękach Rosjan – mówi nam Agata Popkowska, jedna z organizatorek protestu. – Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu sprawa wyjaśnienia tragedii smoleńskiej – podkreśla Popkowska. Protest
     

90%
pozostało do przeczytania: 10%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze