Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Smuda ze Stiliciem wracają do Poznania

Dodano: 25/04/2014 - Numer 797 - 25.04.2014
Piłkarze ekstraklasy rozpoczynają dziś rundę finałową. Liga podzielona została na dwie ośmiodrużynowe grupy – pierwsza będzie walczyła o mistrzostwo, a druga o utrzymanie. Na początek siedmiorundowego finału szlagier – w Poznaniu Lech będzie podejmował Wisłę Kraków. Im dłużej toczą się rozgrywki, tym lepiej gra Lech. Niestety nie można tego samego napisać o Wiśle, która wiosną gra bardzo słabo i do grupy mistrzowskiej dostała się jedynie dlatego, że świetnie spisywała się w rundzie jesiennej. Trener Franciszek Smuda winą za taki stan rzeczy obarcza wyjątkowo krótką ławkę rezerwowych. Na dodatek Wisłę dopadła prawdziwa plaga kontuzji. W Poznaniu nie zagrają z tego powodu Łukasz Garguła, Michał Chrapek, Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović i Michał Nalepa. Za kartki nie zagrają też Gordan
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze