Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Stać nas na wygraną z Niemcami

Dodano: 19/07/2014 - Numer 867 - 19.07.2014
Najistotniejsze są drużyna i wzajemne zrozumienie. Niemcy potrzebowali trochę czasu, aby to wprowadzić w praktyce. Oni zawsze mieli świetnych zawodników, którzy potrafili rozstrzygnąć losy meczu w pojedynkę. Reprezentacja Niemiec była Pana faworytem do zdobycia mistrzostwa świata? Tak, od samego początku widziałem w ich grze ogromny potencjał. Z każdym kolejnym spotkaniem potwierdzali, że są drużyną, i pokazywali, jak dobrze się rozumieją na boisku. Niemcy na tym turnieju demonstrowali skuteczny, a zarazem ładny dla oka futbol, w czym ogromna zasługa Joachima Löwa, który nie jest zwolennikiem zamykania się na własnej połowie. On żąda szybkiej i dokładnej gry w kierunku bramki przeciwnika. 24 lata, tyle przyszło Niemcom czekać na tytuł najlepszej drużyny świata. Czego brakowało tej
     

21%
pozostało do przeczytania: 79%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze