Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Liga w cieniu rocznicy

Dodano: 02/08/2014 - Numer 879 - 02.08.2014
Powstania Warszawskiego odbije się szerokim echem na wszystkich stadionach T-Mobile Ekstraklasy, na których mają być rozegrane mecze 3. kolejki. Najefektowniej ma być na meczu Legii z Górnikiem Zabrze, podczas którego warszawski klub uczci powstańców. Kibice szykują się do przygotowania specjalnej oprawy, ale wszystko zależeć będzie od frekwencji. Na pewno na meczu nie zabraknie powstańców warszawskich. Od kilku dni klub informuje, że dla kombatantów przygotował specjalne darmowe wejściówki na lożę honorową. Do piątku w Muzeum Powstania Warszawskiego zapisało się ponad stu uczestników warszawskiego zrywu. Oprócz biletów Legia przygotowała dla nich bezpłatny autobus, który o godz.18 wyruszy sprzed Muzeum Powstania Warszawskiego i zawiezie ich na stadion. Kibice Legii wzięli też udział w
     

40%
pozostało do przeczytania: 60%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze