Irański horror

Dodano: 15/09/2014 - Numer 915 - 15.09.2014
SIATKÓWKA \ Wydawało się, że będzie spokojne 3:0, tymczasem polscy siatkarze zafundowali kibicom prawdziwy horror. Po blisko trzygodzinnej batalii ostatecznie wygraliśmy z Iranem 3:2. – Za nami jeden z najtrudniejszych meczów w naszym życiu – przyznał po sobotnim dreszczowcu Paweł Zatorski, libero reprezentacji Polski. Polacy prowadzili już 2:0 i 13:7 w trzecim secie, by pozwolić rywalowi doprowadzić do tie-breaka. – Był to dobry mecz, pełen dramaturgii i dobrych siatkarskich akcji oraz twardej gry po obu stronach siatki. Nawet gdy prowadziliśmy po fenomenalnej naszej grze, bo tak trzeba powiedzieć o pierwszych dwóch setach, gdzie kończyliśmy praktycznie wszystkie ataki, wszystkie kontrataki i świetnie zagrywaliśmy – ocenił początek spotkania Marcin Możdżonek. – Irańczycy wytrzymali to i