Pacjentki chcą przywrócenia prof. Chazana

Numer 920 - 20.09.2014Polska


OBRONA ŻYCIA Od samego początku wściekłej nagonki ze strony mainstreamowych mediów i środowisk lewicowych w obronie prof. Bogdana Chazana, byłego dyrektora Szpitala św. Rodziny, stoją jego pacjentki. Przygotowały petycję o przywrócenie profesora do pracy, która już 2 października trafi do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

W czwartek przed bramą ratusza przy placu Bankowym w Warszawie po raz kolejny zebrało się kilkadziesiąt osób, które chciały zamanifestować swoje poparcie dla prof. Bogdana Chazana.
Ten znany lekarz w lipcu br. został zwolniony z funkcji dyrektora Szpitala św. Rodziny w Warszawie tylko dlatego, że nie zgodził się na zamordowanie chorego nienarodzonego dziecka. Murem w obronie prof. Chazana stanęły jego pacjentki. Przygotowały petycję do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, w której domagają się przywrócenia do pracy zwolnionego lekarza. Jak mówi nam inicjatorka akcji Kinga Małecka-Prybyło z Fundacji Pro – Prawo do Życia, a prywatnie pacjentka prof. Chazana, petycja zostanie złożona 2 października. – Z przyczyn organizacyjnych nie udało się nam złożenie jej w czwartek – mówi w rozmowie z „Codzienną”



zawartość zablokowana

Autor: Dorota Łomicka


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się




reklama









#DziękujeMyZaOdwagę
reklama