Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Modlitwa za ojczyznę i zmarłych pod Smoleńskiem

Dodano: 05/11/2014 - Numer 958 - 05.11.2014
PAMIĘĆ \ W najbliższy poniedziałek już po raz 55. spotkamy się w warszawskiej archikatedrze na wspólnej modlitwie w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. W Warszawie 10 listopada odbędą się uroczyste obchody Święta Niepodległości połączone z 55. miesięcznicą tragedii smoleńskiej. O godz. 19 w archikatedrze św. Jana Chrzciciela odprawiona zostanie msza św. w intencji zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki Marii oraz pozostałych 94 ofiar katastrofy. Po Eucharystii zebrani przejdą w Marszu Pamięci przed Grób Nieznanego Żołnierza. Wcześniej kwiaty będą również złożone przed pomnikiem ojca polskiej niepodległości marszałka Józefa Piłsudskiego. (dł)
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze