Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Koszmar Kanonierów

Dodano: 06/11/2014 - Numer 959 - 06.11.2014
LIGA MISTRZÓW \ Po 58 minutach Arsenal prowadził z Anderlechtem 3:0 i już ze spokojem wyczekiwał końcowego gwizdka sędziego, który oznaczałby awans Kanonierów do 1/8 finału. Tymczasem Wojciecha Szczęsnego i spółkę spotkała niemiła niespodzianka. Belgowie nie zamierzali zasypiać gruszek w popiele, rzucili się do ataków i udało się im… doprowadzić do remisu. Nasz bramkarz trzykrotnie wyjmował piłkę z siatki, w tym ostatni raz już w doliczonym czasie gry po strzale Aleksandra Mitrovicia. – Wynik jest po prostu rozczarowujący. Myślę, że graliśmy słabo w defensywie od pierwszej do ostatniej minuty. Mieliśmy trochę pecha, bo pierwsza bramka padła po spalonym, ale potem zabrakło koncentracji, bo myśleliśmy, że zadanie zostało wykonane – ocenił menedżer Kanonierów Arsene Wenger. – Nie możemy
     

73%
pozostało do przeczytania: 27%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze