Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Na święto 7 listopada

Dodano: 06/11/2014 - Numer 959 - 06.11.2014
Umie się Ruski bić z niedźwiedziem, potrafi kąpać się w przeręblach, dlatego znów świętować będzie wyparcie polskich załóg z Kremla! Już 500 lat z okładem mija od tej rocznicy, która sprawia, że doświadczyła Mać Rassija przez wieków pięć samodzierżawia. Pod berłem Wazów, w polskim stylu od Donu aż do Sachalina żyłby bez knuta lud, bez drylu, Stalina, no i bez Putina... Miast kraju łagrów, który znamy, gdzie wciąż imperium straszy mumia, druga Kanada albo Stany Lub euroazjatycka unia. Niewiele brakło – ekspert powie – wizja niezwykła i ponętna... Miałby dobrobyt ruski człowiek... Ale by nie miał tego święta!
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze