Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ratusz igra z bezpieczeństwem warszawiaków

Dodano: 08/11/2014 - Numer 961 - 08.11.2014
Przed wyborami samorządowymi na szybko realizowane są kolejne inwestycje. W Warszawie Hanna Gronkiewicz-Waltz otwiera metro dla zwiedzających, mimo że oddane do użytku zostanie dopiero w połowie grudnia br. W organizacji przedsięwzięcia nie przeszkadza nawet to, że tunele metra są… zalewane przez wodę. Zdjęcia kałuż w tunelach pod Wisłą ujawnił tabloid „Fakt”. Woda w tunelu ma się lać ciurkiem na posadzkę. Jak tłumaczy Mateusz Witczyński, rzecznik wykonawcy metra, występowanie takiego zjawiska jest normalne i… zaplanowane. – Pojawianie się wilgoci na niektórych połączeniach obudowy tunelu w trakcie budowy i wczesnym okresie po zakończeniu realizacji prac jest zjawiskiem normalnym i przewidywanym już na etapie projektowania tunelu, obudowy, sposobu jego realizacji – poinformował nas
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze