Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kabaret pod Pegidą – Dobrym Niemcom!

Dodano: 14/01/2015 - Numer 1013 - 14.01.2015
Tak w Dreźnie, Lipsku, jak Koblencji tłumy wychodzą niesłychane – to demonstrują „dobrzy Niemcy”, by się NIE bronić przed islamem! Że talib komuś nóż w brzuch wrazi, że stała się w Paryżu zbrodnia? Prawdziwym zagrożeniem nazizm, wstecznictwo i islamofobia! Wszak najważniejsze są zasady i przywiązanie do swych haseł. Na zagrożenia nie ma rady? Wystarczy schować głowę w piasek. Cóż, smutne doświadczenie Francji, że jeszcze wielu mogą zabić? W imię szlachetnej tolerancji damy się zalać i zarabić... Patrzysz w odbiornik, puchnie głowa i morał tłucze się uparty – było tak, Niemcy, protestować w trzydziestym trzecim albo w czwartym...
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze