Dramatyczna wygrana z Rosjanami

Dodano: 21/01/2015 - Numer 1019 - 21.01.2015
PIŁKA RĘCZNA \ To był thriller z happy endem. W kolejnym meczu mistrzostw świata pokonaliśmy Rosjan. I to w jakim stylu. Nasi rywale prowadzili niemal przez cały mecz. Nam udało się wyjść na prowadzenie dopiero w końcówce i nie oddać go już do końca. Polska-Rosja 26:25. Nie licząc początkowych minut, kiedy Rosjanie szybko rzucili nam pięć goli, mecz był bardzo wyrównany. Spotkanie lepiej rozpoczęli przeciwnicy. Szybko kończyli swoje akcje i bez problemów rozbijali nasze ślamazarne ataki. Po 8 min było już 1:5. Wtedy do roboty wzięli się zawodnicy Michaela Bieglera. Gola na 6:6, który pozwolił nam dogonić Rosjan, rzucił Mariusz Jurkiewicz. Do końca pierwszej połowy żadna drużyna nie osiągnęła już przewagi. Pierwsze prowadzenie objęliśmy po zmianie stron. W 37. minucie atomowym rzutem z