Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Midas wielkopolski

Dodano: 30/01/2015 - Numer 1027 - 30.01.2015
Kulczyk – jako wybitny biznesmen – ma doskonałego nosa do doskonałych interesów. Zawsze tanio kupował od państwa polskiego i z zyskiem (ale niedrogo) sprzedawał – a to Francuzom, a to Afrykańczykom, a to Niemcom. Albo odwrotnie – kupował drogo u Niemców i jeszcze drożej sprzedawał – na przykład volkswageny polskiej policji. Albo jeszcze inaczej – potrafił bardzo tanio wybudować autostradę (na 100 km tylko wymienił nawierzchnię), dyktuje najwyższe w Europie ceny za przejazd i jeszcze dostaje rocznie ok. 900 mln dotacji od państwa, bo ruch jest tak mały, że na spłatę kredytów nie starcza. Nie ma drugiego tak zdolnego biznesmena w Polsce i na świecie. Jako Polacy powinniśmy być dumni, że mamy tak obrotnego rodaka. I nie powinniśmy mu żałować, że jest najbogatszy z nas. I że podatki płaci na
     

76%
pozostało do przeczytania: 24%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze