Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Australia dla Serba i Amerykanki

Dodano: 02/02/2015 - Numer 1029 - 02.02.2015
Tenis \ Serena Williams i Novak Djoković zwycięzcami tegorocznego Australian Open. Amerykanka pokonała Rosjankę Marię Szarapową 6:3, 7:6 (7–5) i zdobyła swój 19. wielkoszlemowy sukces w karierze. Serb wygrał „dopiero” ósmego Wielkiego Szlema, pokonując Brytyjczyka Andy’ego Murraya 7:6 (7–5), 6:7 (4–7), 6:3, 6:0. To czwarty triumf Djokovicia na australijskich kortach. Mecz najlepszych tenisistek świata nie przyniósł większych emocji, w przeciwieństwie do tego, co pokazali tenisiści. – Ten sukces ma głębsze znaczenie – powiedział po meczu Djoković. – Większą wartość ma dla mnie teraz, kiedy osiągnąłem go jako ojciec i mąż. Jestem bardzo dumny. Jestem też zaszczycony, że jestem w elitarnym gronie zawodników, którzy wygrali osiem razy Wielkiego Szlema. To niesamowite, że każdego roku, gdy tu
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze