Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Choroba „Hiszpanki”

Dodano: 02/02/2015 - Numer 1029 - 02.02.2015
KINO \ Spektakularny budżet – zbliżony do „Miasta 44” – został utopiony. Kosztujący 24 mln zł film Łukasza Barczyka w weekend otwarcia przyciągnął do kin jedynie 16 tys. widzów. Mimo rozkręcenia wielkiej machiny promocji – produkcja reklamowana jest w telewizyjnym prime time i wyświetlana aż w 140 kinach. Przypominamy, że aż 6 mln zł pochodziło z budżetu województwa wielkopolskiego. Marszałek województwa podczas konferencji prasowej mówił o „Hiszpance”: Film był moim marzeniem. Od lat konsekwentnie zabiegam o to, by Powstanie Wielkopolskie zaistniało w powszechnej świadomości. I taką rolę ma spełnić film „Hiszpanka” – z silnym przekazem, że takie powstanie miało miejsce, że było zwycięskie. Żeby osiągnąć efekt masowej świadomości, trzeba użyć odpowiednich środków, bo dziś odbiorcy nie
     

41%
pozostało do przeczytania: 59%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze