Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Cała Polska zastrajkuje

Dodano: 02/02/2015 - Numer 1029 - 02.02.2015
Dziś rolnicy na Mazowszu wychodzą na ulice. Mają zamiar blokować krajową „2” prowadzącą z Warszawy do Terespola. Na pewno można się spodziewać utrudnień w miejscowości Zduny koło Siedlec. Protesty nasilają się również na Śląsku, gdzie do górników z Jastrzębskiej Spółki Węglowej dołączają ich koledzy z całej branży. Słowa wsparcia dla protestujących górników płyną z całej Polski. Sprawdza się scenariusz zapowiadany w ubiegłym tygodniu przez liderów związkowych. Już dzisiaj protesty na drogach rozpoczynają rolnicy zrzeszeni w OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych. „Pierwsza blokada zostanie ustawiona na krajowej drodze nr 2. Następnie rozszerzymy blokady na kolejne województwa: wielkopolskie, podlaskie, lubelskie, dolnośląskie. Przepraszamy użytkowników dróg, ale to wina rządu, który
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze