Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Siedem osób zginęło w płomieniach

Dodano: 30/12/2011 - Numer 95 - 31.12.2011
Siedem ofiar śmiertelnych, jedna osoba ranna – to bilans pożaru domu w Białej Podlaskiej. Dwie spośród ofiar to dzieci. Gdy na miejscu zdarzenia pojawiła się straż pożarna, drewniany budynek stał już cały w płomieniach. Wydobyte ciała ofiar były zwęglone tak, że nie można było nawet określić płci. Jedna z osób, która przeżyła pożar, twierdzi, że w jednym z mieszkań trwała impreza alkoholowa. Prokuratura w Białej Podlaskiej wszczęła śledztwo w celu ustalenia przyczyn tragedii. Władze miasta złożyły deklarację udzielenia pomocy tym, którzy przeżyli, oraz rodzinom ofiar pożaru. (mm)
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze