Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Mamy pięć szans medalowych

Dodano: 20/02/2015 - Numer 1045 - 20.02.2015
Najlepiej ze wszystkich naszych zawodników wygląda Kamil Stoch. Obserwowałem ostatnio jego treningi w Wiśle i Szczyrku i przypomniał mi się Adam Małysz za najlepszych lat – mówi w rozmowie z „Codzienną” APOLONIUSZ TAJNER. W jakim nastroju będzie Pan oglądał występy Polaków na mistrzostwach świata w Falun? Sytuacja wygląda bardzo dobrze, najlepiej w skokach. W zeszłym tygodniu spędziłem trochę czasu w Szczyrku i Wiśle i na bieżąco przyglądałem się temu, jak prezentują się Kamil Stoch i spółka. Oceniając okiem trenerskim, to Kamil skacze jak Adam Małysz za swoich najlepszych lat. W tej chwili nie potrzeba mu już niczego więcej, jego forma jest optymalna. Czyli możemy być pewni medalu? To jest forma na złoty medal, ale trzeba pamiętać też o innych czynnikach. Pierwszy z nich to wiatr, a 
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze