Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Gorzkie Żale bez festiwalu

Dodano: 20/02/2015 - Numer 1045 - 20.02.2015
WYDARZENIE \ Nie odbędzie się w tym roku 7. edycja festiwalu Gorzkie Żale. Jego dyrektor, aktor i reżyser Redbad Klijnstra uzasadnia decyzję tym, że na przygotowanie festiwalu potrzebuje więcej czasu, co jest wynikiem dbałości o przedsięwzięcie. – To trudna i odpowiedzialna decyzja – powiedział dyrektor. „Zmiana, na którą się zdecydowaliśmy, pozwoli nam stworzyć program znacznie bogatszy w wydarzenia i artystów je tworzących. Chcemy, aby program festiwalu wypełnił okres 40 dni trwania Wielkiego Postu i był wyjątkowym momentem w ciągu roku” – czytamy na stronie internetowej festiwalu. Dyrektor Festiwalu Redbad Klijnstra tak uzasadnia tę decyzję: „Po zeszłorocznej edycji, pierwszej, której byłem dyrektorem artystycznym, podjęliśmy trudną i odpowiedzialną decyzję, by na przygotowanie
     

48%
pozostało do przeczytania: 52%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze