Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jajami w Sawickiego

Dodano: 31/03/2015 - Numer 1078 - 31.03.2015
ZAJŚCIE \ Minister rolnictwa Marek Sawicki dostał, co mu się należy. Na tegorocznych targach rolniczych AgroTech w Kielcach został obrzucony jajami. „Atak” na szefa resortu rolnictwa miał miejsce podczas premiery nowego modelu ciągnika C-360 marki Ursus. Wówczas 78-letni rolnik z okolic Tomaszowa Mazowieckiego wyraził swoje niezadowolenie z polityki ministra Sawickiego, rzucając w niego jajkami. „Przepraszam, frajerze” – krzyknął do polityka PSL-u mężczyzna, podaje portal Pikio.pl. Rolnicy kontynuują swój protest m.in. przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Jak informuje NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych „zielone miasteczko” ma pozostać tam aż do 20 kwietnia. Niezależna.pl
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze