Geniusz odebrał Lewandowskiemu marzenia

LIGA MISTRZÓW \ BARCELONA GROMI BAYERN 3:0 W PIERWSZYM MECZU PÓŁFINAŁOWYM

Robert Lewandowski raczej nie wygra w tym sezonie Ligi Mistrzów. Bayern Monachium przegrał na Camp Nou z Barceloną 0:3 i awans do finału nagle się dla niego znacznie oddalił. Mistrzowie Niemiec przegrali wysoko, bo nie umieli powstrzymać futbolowego geniusza – Leo Messiego. To był mecz doskonały, taki, które ogląda się zwykle tylko podczas finałów mistrzostw świata. W pierwszej połowie tempo półfinałowego starcia gigantów europejskiej piłki było wprost zawrotne. Sytuacje mieli piłkarze jednej i drugiej drużyny, ale gole nie padały. Trzeba było na nie czekać do końcowych minut spotkania. Najlepszy piłkarz świata, król i geniusz tej dyscypliny czekał, aż obrońcy Bayernu będą już bardzo zmęczeni. Messi błysnął dwa razy w ciągu trzech minut i było już po meczu. Stało się zatem dokładnie