Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Prezydent elekt w Tyńcu

Dodano: 16/06/2015 - Numer 1141 - 16.06.2015
KOŚCIÓŁ \ „Jakie miłe odwiedziny u nas w Tyńcu. Pan prezydent to naprawdę Boży człowiek” – napisał na swoim profilu na Twitterze o. Leon Knabit – były przeor zakonu. Do Tyńca prezydent elekt Andrzej Duda przyjechał z małżonką. W niedzielę Pierwsza Para odwiedziła benedyktyńskie opactwo w Tyńcu. „My, świadkowie naszego małego rodzimego wybuchu, patrzymy z nadzieją na to niewielkie dobro, które się na nowo zaczyna. Niech się rozwija, jak dzisiejsze ziarno gorczycy w wielkie drzewo, któremu na imię Polska – w prawdzie i jedności” – napisał na stronie Centrum Duchowości Benedyktyńskiej o. Knabit. (sp)
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze