Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Babski problem

Dodano: 26/09/2011 - Numer 16 - 27.09.2011
Szykuje się heca na 14 fajerek! Wojna o piękne inaczej kobiety w postkomuszej polityce zatacza coraz szersze kręgi. Wywołał ją Leszek Miller, mówiąc: „jeżeli koło partii kręcą się osoby, kobiety nieatrakcyjne, to jest coś anachronicznego, coś, co odstręcza wyborców”. Dowalił tak, że obraziła się Jolanta Kwaśniewska, a nawet Joanna Senyszyn. I zmyły mu głowę. W odsiecz koledze ruszył Marek Siwiec. I wypalił, że „polityka to co innego niż piękne mówienie na salonie”. Aluzja do Kwaśniewskiej jest czytelna. Przyganiał kocioł garnkowi! Siwiec politykę woli uprawiać przecież w terenie. Tak jak kiedyś w Kaliszu, gdy po wyjściu z Aleksandrem Kwaśniewskim z helikoptera ucałował ziemię i zrobił znak krzyża, parodiując Jana Pawła II. Żeby trochę konflikt zażegnać, Siwiec zapowiedział, że „będzie
     

81%
pozostało do przeczytania: 19%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze