Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jedziemy na Euro

Dodano: 13/10/2015 - Numer 1242 - 13.10.2015
Wygrana z Irlandią była stemplem, który przyłożyliśmy do naszej gry w tych eliminacjach. Mamy powód do satysfakcji, bo zagramy na mistrzostwach Europy – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka, który już się szykuje do przygotowania kadry na Euro we Francji. Nawałka wywalczył awans z biało-czerwonymi, w związku z czym jego kontrakt z drużyną narodową został przedłużony do zakończenia mistrzostw Europy. Prezes PZPN u Zbigniew Boniek unikał jednak deklaracji, jak kadra musi wypaść we Francji, żeby selekcjoner utrzymał swoją posadę. – Na razie za wcześnie, żeby o tym mówić. Wiadomo, że chcemy uniknąć znanego scenariusza rozgrywania trzech gier na wielkiej imprezie, czyli meczu otwarcia, meczu o wszystko i meczu o honor – przekonywał szef PZPN u. Boniek zdradził za to 
     

15%
pozostało do przeczytania: 85%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze