Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dialog na kolei został nawiązany

Dodano: 19/12/2015 - Numer 1299 - 19.12.2015
ROZMOWA \ Mam nadzieję, że ten dotychczasowy trend braku współpracy z kierownictwem firmy się odwróci i będziemy współpracowali w harmonii, także jeśli chodzi o modernizację infrastruktury PKP, dla dobra polskiej kolei i jej pracowników – mówi Henryk Grymel, przewodniczący Sekcji Krajowej Kolejarzy NSZZ „Solidarność”, w rozmowie z Maciejem Pawlakiem. Jak ocenia Pan powołanie do zarządu PKP Jarosława Kołodziejczyka i Mirosława Pawłowskiego? To osoby od lat związane z koleją, ale znane też jako otwarte na dialog ze związkami. Czy taki dialog jest teraz potrzebny? Przykład, jak właściwie debatować, dał prezydent Andrzej Duda, który powołał Radę Dialogu Społecznego. Rząd też mówi o dialogu. Myślę, że zmiany, które zostały przeprowadzone w zarządzie PKP, oznaczają, że dialog ze stroną
     

23%
pozostało do przeczytania: 77%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze