Polki w kratkę na antypodach

SIOSTRY RADWAŃSKIE W AUSTRALIAN OPEN

Numer 111 - 20.01.2012Sport

Urszula Radwańska niestety przegrała w drugiej rundzie Australian Open w Melbourne Park (pula nagród 26 mln dol.) z Rumunką Soraną Cirsteą 1:2 (6-1, 2-6, 3-6). Natomiast jej siostra, Agnieszka, w deblu ze Słowaczką Danielą Hantuchovą odniosła zwycięstwo i przeszła do następnej rundy. Różnie wiedzie się polskim tenisistkom na twardych kortach w australijskim Melbourne. Urszula Radwańska niestety odpadła z rywalizacji w singlu kobiet. W meczu o wejście do 3. rundy Australian Open Polka uległa Rumunce Soranie Cirstei (59. pozycja w kobiecym rankingu WTA) 1:2.

W pierwszym secie Ula szybko rozprawiła się ze swoją przeciwniczką, ale kolejne dwa sety pewnie wygrała Rumunka. Polka, z 33 300 dol