Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

„Dziękuję za miłość” razy dwa

Dodano: 11/02/2016 - Numer 1341 - 11.02.2016
Bilety na warszawski walentynkowy koncert Antoniny Krzysztoń rozeszły się jak świeże bułki. Odpowiadając na ogromne zainteresowanie występem, organizatorzy z Dobrego Miejsca przy ul. Dewajtis 3 zapraszają na drugi koncert artystki w przeddzień święta patrona zakochanych. „Codzienna” objęła patronatem oba wydarzenia. Ze względu na ogromne zainteresowanie koncertem, który odbędzie się 14 lutego (bilety wyprzedane), uruchomiliśmy dodatkowy termin tego samego koncertu 13 lutego o godz. 19.00 – zapowiadają organizatorzy. Antonina Krzysztoń z zespołem zaprezentuje w oba te dni specjalny muzyczny program z okazji dnia św. Walentego pt. „Dziękuję za miłość”. – Słuchając jej, uświadomiłem sobie, że nie znam innego artysty, który potrafiąc swoim głosem przywołać i ocean, i stokrotki, tak
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze