Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Prawa człowieka

Dodano: 18/03/2016 - Numer 1372 - 18.03.2016
Siedzi w pudle Breivik i strasznie narzeka, że bez przerwy gwałcą mu prawa człowieka. Bo marne jedzenie i kawy za mało, takoż i partnerek kilka by się zdało... Nie można wyskoczyć do baru, do sklepu, a także pornoli ściągać z internetu. Słowem ma pięćdziesiąt cztery zastrzeżenia, no i apeluje, by sąd to pozmieniał. A ja sobie myślę, że milczeć nie sposób o prawach siedemdziesięciu siedmiu osób... Których był pozbawił, za co, bez obrazy, sam powinien zginąć tyle samo razy!
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze