Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Koniec passy Wdowczyka

Dodano: 02/05/2016 - numer 1409 - 02.05.2016
EKSTRAKLASA \ Dariusz Wdowczyk przegrał pierwszy mecz jako szkoleniowiec Wisły Kraków. Passę ośmiu spotkań bez porażki zakończyła Korona, która pokonała w Kielcach wiślaków 3:2. Przegraliśmy mecz i na pewno musimy wyciągnąć wnioski, bo wiedzieliśmy przecież, jak gra Korona, że jest bardzo agresywna w odbiorze. W dodatku ma bardzo dobre rzuty wolne i rzuty rożne, bardzo wysokich skutecznie grających głową zawodników, a mimo to nic z tym nie zrobiliśmy. Natomiast brakowało nam cierpliwości i dokładności – to był chyba klucz do tego, że kielczanie tak nas zdominowali w pierwszej połowie – narzekał po meczu Paweł Brożek. „Brozio” pojawił się na boisku po zmianie stron i strzelił dwa gole. – Trafienia oczywiście cieszą, ale co z tego, skoro nie dają nam punktów. Dlaczego nie wystąpiłem od
     

40%
pozostało do przeczytania: 60%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze