Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dolcanzacznie od IV ligi

Dodano: 20/05/2016 - numer 1424 - 20.05.2016
To już pewne. Dolcan Ząbki, który po rundzie jesiennej wycofał się z rozgrywek pierwszej ligi, na wiosnę wystartuje w sezonie 2016/2017 w czwartej lidze. Pomimo bankructwa sponsora, nie zmieni swojej nazwy. Sezon IV ligi rozpocznie się 6 sierpnia. W rozgrywkach weźmie udział aż 20 zespołów. Klub z podwarszawskiej miejscowości idzie szlakiem utartym przez Polonię Warszawa. Czarne Koszule kilka lat temu przez bankructwo sponsora też musiały zaczynać od piątego poziomu rozgrywek. To oznacza, że Dolcan mógł liczyć na specjalne względy w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej, bo według przepisów nowe stowarzyszenie startujące w ligowych rozgrywkach może zacząć grać od B klasy. Klub przystąpi do nowego sezonu jako Dolcan, a nie – jak spekulowano – pod historyczną nazwą „Ząbkovia”. Nie oznacza to
     

61%
pozostało do przeczytania: 39%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze