Przegrana Polonii

numer 1426 - 23.05.2016


Każda seria kiedyś się kończy. Polonia po ośmiu wygranych z rzędu znalazła wreszcie lepszego od siebie. „Czarne Koszule” przegrały w Łodzi z ŁKS-em 1:2. Mimo porażki poloniści utrzymali pierwsze miejsce w tabeli III ligi grupy łódzko-mazowieckiej.
Spotkanie w Łodzi było dużym wydarzeniem. Kibice ŁKS-u udali się na stadion przy al. Unii w blisko dwutysięcznej grupie, która wspólnie przemaszerowała z Placu Wolności. Nie zabrakło też fanów „Czarnych Koszul”. 300 sympatyków z Warszawy zajęło miejsca w sektorze gości. Ci, którzy nie wybrali się na stadion, mecz mogli oglądać w telewizji. Po raz pierwszy TVP3 zdecydowała się na bezpośrednią transmisję ze spotkania dwóch jeszcze niedawnych mistrzów Polski.
Stawka meczu była dla łodzian ogromna. Tylko wygrana mogła oddalić ŁKS od strefy spadkowej i dać jeszcze nadzieję na włączenie się do walki o awans. Pro-wadzenie objęli jednak goście. Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę odbił Radosław Jacek i pokonał własnego bramkarza. Na szczęście dla gospodarzy w dobrej dyspozycji był wczoraj Adam Patora. Napastnik doprowadził do remisu jeszcze przed przerwązawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama