Blisko utraty mistrzostwa

Dodano: 07/06/2016 - numer 1438 - 07.06.2016
Legia Warszawa przegrała z Pogonią Szczecin 0:2 w pierwszym meczu finałowym Centralnej Ligi Juniorów. O obronę mistrzostwa Polski będzie trudno. Finałowe spotkanie przy Łazienkowskiej miało profesjonalną oprawę – Legia otworzyła dla kibiców całą trybunę wschodnią, od pierwszej do ostatniej minuty trwał doping dla młodych graczy „wojskowych”. To jednak nie pomogło. Goście ze Szczecina, którzy wcale nie przyjechali do stolicy w roli faworytów, mogli wracać do siebie z dwubramkową zaliczką. Zdecydowały indywidualne błędy zawodników Legii. W 17. minucie piłkę na własnej połowie stracił Filip Karbowy. Przejął ją Michał Walski, którego rajdu nie dał już rady zatrzymać żaden z defensorów. Piłkarz Pogoni w sytuacji sam na sam pokonał Radosława Majeckiego i legioniści musieli gonić wynik. –