Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Tylko Gortat świeci

Dodano: 01/02/2012 - Numer 121 - 01.02.2012
Marcin Gortat staje się dla Phoenix Suns prawdziwym liderem. Polski center w kolejnym meczu zanotował double-double (17 pkt. i 10 zbiórek). Po raz kolejny na nic jednak się zdaje jego dobra gra. Phoenix znów zebrało tęgie lanie. We własnej sali przegrali z najlepszą drużyną ubiegłego sezonu Dallas Mavericks 99:122. Dorobek Gortata byłby jeszcze okazalszy, gdyby na parkiecie był Steve Nash. Najlepiej podający zawodnik Suns (9,9 asysty na mecz) doznał kontuzji biodra w końcówce sobotniego zwycięskiego meczu z Memphis Grizzlies. Brak Nasha mocno rzucał się w oczy w spotkaniu z Dallas. Pozbawieni swojego lidera gospodarze na przerwę schodzili z markotnymi minami i 18-punktową stratą. – Na nic moje popisy indywidualne, kiedy przegramy kolejny mecz. Brak Steve’a mocno rzucał się w oczy. Ale
     

36%
pozostało do przeczytania: 64%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze