Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Polonia z licencją na II ligę

Dodano: 20/06/2016 - numer 1449 - 20.06.2016
Polonia Warszawa wygrała barażowy dwumecz z Górnikiem Wałbrzych i awansowała do II ligi. Już teraz wiadomo, że „Czarne Koszule” dostały licencję na grę w tej klasie rozgrywkowej. Komisja do spraw Licencji Klubowych PZPN-u bardzo szybko rozpatrzyła wnioski licencyjne beniaminków – Polonia, podobnie jak Warta Poznań, Odra Opole i Olimpia Elbląg, spokojnie może przygotowywać się więc do rozgrywek w sezonie 2016/17. Nie obyło się jednak bez kłopotów. „Komisja przyznała Klubowi Polonia Warszawa SA licencję na uczestnictwo w rozgrywkach II ligi z nadzorem infrastrukturalnym, finansowym i sportowym oraz ukarała klub sankcją regulaminową w postaci ostrzeżenia” – czytamy w decyzji, która wpłynęła na Konwiktorską 6. Nadzór infrastrukturalny został nałożony na Polonię w związku z koniecznością
     

61%
pozostało do przeczytania: 39%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze