Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

MISTRZ ŚWIATA W POLITECHNICE

Dodano: 26/07/2016 - numer 1480 - 26.07.2016
To doskonała wiadomość dla kibiców warszawskiej siatkówki. Andrzej Wrona zagra w przyszłym sezonie w AZS Politechnice. Wrona, mistrz świata z 2014 r., rozwiązał umowę ze Skrą Bełchatów i związał się z Inżynierami. 28-letni środkowy został zaprezentowany jako hit transferowy i w takich kategoriach należy ten ruch odbierać. – Dziękuję Skrze za ostatnie trzy lata, ale cieszę się, że wracam do domu. W Warszawie zaczynałem grać w siatkówkę, mam tu rodzinę i znajomych. Poza tym zawsze chciałem pracować z trenerem Jakubem Bednarukiem – powiedział na konferencji prasowej siatkarz. Wrona zdecydował się opuścić Skrę, bo w ostatnim czasie w Bełchatowie sporadycznie pojawiał się na parkiecie. – Przykro, bo odchodzi od nas mistrz świata, ale rozumiem jego decyzję. Konkurencja w Skrze na środku była
     

71%
pozostało do przeczytania: 29%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze