Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Będzie wspólny Apel w rocznicę Powstania

Dodano: 26/07/2016 - numer 1480 - 26.07.2016
Podczas spotkania przedstawicieli Ministerstwa Obrony Narodowej i kombatantów podpisano wspólny Apel Pamięci, który zostanie odczytany 1 sierpnia w 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Minister Antoni Macierewicz poinformował o podpisaniu Apelu Pamięci. – Dziękuję wszystkim tym mediom, które nie dały się zmanipulować, i przepraszam równocześnie za to, że być może pozwalaliśmy milczeniem na upowszechnianie kłamliwej dezinformacji. Nasza rozmowa przecięła te wszystkie wątpliwości, a równocześnie połączyła nasze środowiska i sprawiła, że na przyszłość to współdziałanie będzie tym silniejsze i bardziej skuteczne – przekonywał minister Antoni Macierewicz. Formuła Apelu Poległych zastąpiona została właśnie poprzez Apel Pamięci. Wymienieni są tam nie tylko ci, którzy polegli w czasie
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze