Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zrabował i sprzedał cenną biżuterię. Wpadł w ręce policji

Dodano: 26/07/2016 - numer 1480 - 26.07.2016
Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Poznańskiej. Jak informuje policja, 35-letni Piotr M. wykorzystał nieuwagę personelu i ukradł srebrną obrączkę oraz złoty pierścionek. Wartość zrabowanych przedmiotów ich właściciel wycenił na blisko 1500 zł. Kryminalni ze Śródmieścia namierzyli i zatrzymali 35-latka w Siedlcach. Policjanci znaleźli przy Piotrze M. skradzioną w sklepie srebrną obrączkę. Pozostało jeszcze do ustalenia, co stało się z pierścionkiem. Okazało się, że zaraz po zdarzeniu 35-latek odsprzedał „fant” za 120 zł przypadkowemu jubilerowi w Warszawie. Kryminalni prosto z Siedlec pojechali do stolicy, gdzie zatrzymali Bogdana Z. Funkcjonariusze odzyskali także sprzedany 54-latkowi pierścionek pochodzący z przestępstwa. Jak informuje policja, mężczyźni usłyszeli już zarzuty.
     

86%
pozostało do przeczytania: 14%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze