Tylko Jagiellonia nie zawodzi

Piłka nożna \ Piłkarska ekstraklasa powoli nabiera tempa. Widać już, kto po czterech kolejkach został w blokach startowych i zawodzi, a które drużyny są dobrze przygotowane do sezonu. Najsmutniejsze jest to, że w tej pierwszej grupie znalazła się Legia Warszawa, która za parę dni ma wywalczyć dla polskiej piłki pierwsze po 20-letniej przerwie uczestnictwo w Lidze Mistrzów. Trener Legii Besnik Hasi zapowiadał, że szczyt formy jego piłkarze osiągną w sierpniu. Choć na kalendarzach mamy już niemal połowę tego miesiąca, to mistrzowie Polski zamiast grać coraz lepiej, sprawiają swoim kibicom coraz więcej zawodów. Bo trudno inaczej nazwać odpadnięcie z Pucharu Polski po porażce 2:3 ze zdegradowanym niedawno do I ligi Górnikiem Zabrze. Hasi z dziesięć meczów w Legii wygrał tylko trzy – z Wisłą