Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Oszust, włamywacz, diler... Kto? Radny

Dodano: 17/08/2016 - numer 1498 - 17.08.2016
Od wyborów samorządowych minęło zaledwie półtora roku, a spora grupka radnych nie pojawia się na sesjach. Zachorowali? Bynajmniej. Oni częściej niż z wyborcami spotykają się z prokuratorem. Niektórzy nawet trafili za kratki. Lista zarzutów, jakie są im stawiane, wyczerpuje niemal kodeks karny. Od jazdy na podwójnym gazie po dilerkę narkotyków. W tłumie tysięcy radnych mogą trafić się czarne owce. W poprzednich kadencjach także nie brakowało skandali z udziałem samorządowców. Ostatnie miesiące to jednak ich istny wysyp. Co najsmutniejsze, często chodzi o pospolite przestępstwa. Kradzieże, oszustwa i – to przeraża chyba najbardziej – handel narkotykami. Nie ma znaczenia rejon kraju, wiek, płeć, zawodowe doświadczenie czy partyjna przynależność. Zgodnie z
     

11%
pozostało do przeczytania: 89%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze