Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sądny dzień dla Gronkiewicz-Waltz

Dodano: 27/08/2016 - numer 1507 - 27.08.2016
Rozwiązanie miejskiego biura gospodarki nieruchomościami, dymisje kilku urzędników, zapowiedź powołania komisji nadzwyczajnej i wstrzymanie reprywatyzacji – to najważniejsze decyzje Hanny Gronkiewicz-Waltz. Prezydent Warszawy ugięła się pod presją medialną, społeczną i polityczną. I choć nie miała humoru, by zrezygnować z urzędu, to jej dni wydają się policzone. Hanna Gronkiewicz-Waltz bez ogródek przyznała, że problem złodziejskiej reprywatyzacji występuje w Warszawie już od dawna. Ale okazało się, że prezydent stolicy nie widzi w tym żadnej swojej winy, bo zapowiedziała, że zwolni dyscyplinarnie jedynie urzędników, którzy brali udział przy podejmowaniu decyzji ws. reprywatyzacji działki przy ul. Chmielnej 70. – Poprosiłam biuro prawne, by przeprowadziło taką istotną kwerendę, jeśli
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze