Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zabił na pasach, może wyjść za kaucją

Dodano: 31/08/2016 - numer 1510 - 31.08.2016
Choć sąd przedłużył areszt kierowcy, który śmiertelnie potrącił na pasach nastolatkę, to jednocześnie zgodził się, aby mógł wyjść zza krat po wpłaceniu odpowiedniej sumy poręczenia majątkowego. Wypadek, do którego doszło 1 lipca na skrzyżowaniu ulic Targowej z Kijowską, był szeroko opisywany; również przez „Dodatek Warszawski”. Kierujący hondą na przejściu dla pieszych potrącił 14-letnią Klaudię, dziewczynka zmarła. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i trafił do aresztu. Później okazało się, że wcześniej 26-letniemu Kamilowi G. kilkakrotnie zatrzymywano już prawo jazdy, miał też usłyszeć zarzut składania fałszywych zeznań. Prokurator wnioskował niedawno o przedłużenie aresztu o trzy miesiące. Sąd Rejonowy dla Pragi-Północ zgodził się
     

80%
pozostało do przeczytania: 20%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze