Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

DWA ZWYCIĘSTWA LEGIONISTÓW

Dodano: 01/09/2016 - numer 1511 - 01.09.2016
Przed koszykarzami Legii zarząd stawia ten sam cel co w minionym sezonie – awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. „Wojskowi” trenowali na obozie przygotowawczym w Pomiechówku i mają za sobą dwa przedsezonowe sparingi. Oba wygrali. SKK Siedlce był pierwszym przeciwnikiem legionistów w okresie przygotowawczym. Podopieczni Piotra Bakuna musieli radzić sobie w tym meczu bez Marcela Wilczka, który doznał niegroźnego urazu. W pierwszej piątce zobaczyliśmy Łukasza Wilczka, Michała Aleksandrowicza, Grzegorza Kukiełkę, Tomasza Andrzejowskiego i Adama Linowskiego. Wyjściowy skład zawiódł w pierwszej kwarcie, przegrywając 19:29, ale w drugiej wyraźnie odjechał przeciwnikom, zwyciężając aż 27:12. Po dość wyrównanej drugiej połowie legioniści ostatecznie odprawili SKK z wynikiem 82:78 (19:29, 27:12,