Isia gra dalej

Dodano: 05/09/2016 - numer 1514 - 05.09.2016

TENIS \ Jak na razie Agnieszka Radwańska świetnie radzi sobie w US Open. W trzecim swoim meczu odniosła trzecią wygraną bez straty seta. Przepustkę do czwartej rundy zapewniła jej wygrana z Francuzką Carolice Garcią 6:2, 6:3. W porównaniu z meczem z drugiej rundy sobotnie spotkanie nie miało już takiej dramaturgii. Radwańska nie powtórzyła błędów z gry z Naomi Brody, kiedy to w pierwszym secie przegrywała już 2:5. Tym razem mecz od samego początku był pod kontrolą Polki. – Wykonałam kawał dobrej roboty – mówiła uśmiechnięta od ucha do ucha Radwańska. Tak też faktycznie było. Mecz z Garcią trwał zaledwie 70 minut. Swoim tenisem Agnieszka imponowała zwłaszcza w pierwszym secie. Francuzka była w stanie dotrzymać jej kroku tylko przez pierwsze trzy gemy